O projekte

REZIDENCIA OPERA

Rezidencia

opera

UNIKÁTNY INVESTIČNÝ PRODUKT V EXKLUZÍVNEJ LOKALITE

Unikátny a jedinečný produkt, ktorý ponúka spojenie luxusnej investičnej nehnuteľnosti a zdravotnej starostlivosti v exkluzívnej lokalite Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice.

Štýlové a zároveň moderné bývanie, ktoré spĺňa nároky 21. storočia a zároveň tvorí unikátne prepojenie s kúpeľným hotelom Royal Palace*****.

BENEFITY ZDRAVOTNEJ A KÚPEĽNEJ STAROSTLIVOSTI

Okrem vynikajúcej polohy získate s apartmánom v Rezidencii Opera lukratívne benefity v oblasti zdravotných a kúpeľných služieb: diagnostiku v Centre kardiovaskulárnej rehabilitácie INCARE, 24 hodinovú akútnu zdravotnú starostlivosť, lekárske konzultácie a zvýhodnené podmienky pre čo najlepšie využitie liečivých účinkov turčianskej termálnej minerálnej vody.

ZABEZPEČENIE PRENÁJMU APARTMÁNU A ĎALŠÍCH SLUŽIEB

Keďže Rezidencia Opera je rozšírením k hotelu Royal Palace*****, ponúkame vám nielen možnosť zabezpečiť prenájom apartmánu v čase, keď ho neplánujete využívať, ale pre vaše maximálne pohodlie aj možnosti využitia hotelových služieb – stravovanie v našich gastroprevádzkach aj s donáškou jedla do apartmánu, upratovanie a kompletné správcovské služby.

Predpokladaný termín ukončenia projektu: 4.Q./2022

Nový člen skupiny Medical Spa

Medical Spa nadväzuje na tradíciu kúpeľníctva, ktorá siaha až do roku 1281. Váš domov plný zdravia a relaxu v srdci Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice.

Medical Spa je nové označenie služieb a zdravotnej starostlivosti, ktoré sú poskytované klientom v Zlatých kúpeľoch Turčianske Teplice a spája ubytovacie zariadenia v liečebných domoch a Rezidencii Opera, liečebné služby a oddychovú kúpeľnú zónu do jedného celku. Snívate o vlastnom apartmáne s prístupom k najlepším rehabilitačným a relaxačným kúpeľným službám len pár krokov od vášho bývania? Rezidencia Opera v Zlatých kúpeľoch Turčianske Teplice Vám tento sen splní.

Zlaté kúpele Turčianske Teplice patria k historickým a tradičným miestam kúpeľnej starostlivosti. Liečivú silu turčianskej minerálnej vody na svojom vlastnom zdraví otestovali aj cisári Žigmund Luxemburský či Maximilián Habsburgský. Dnes sú Zlaté kúpele Turčianske Teplice obľúbeným a vyhľadávaným miestom pre modernú medicínsku starostlivosť, vysoko hodnotené služby a nepochybne aj pre lokalitu uprostred nádhernej prírody Slovenska.

Termálna liečivá minerálna voda Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice má širokospektrálne liečivé účinky na množstvo ochorení. Pôsobí blahodarne na pohybové a tráviace ústrojenstvo, choroby močových ciest, urologické, gynekologické, neurologické, onkologické choroby, ale vďaka vysokému obsahu minerálnych látok aj na celkovú regeneráciu organizmu, posilnenie imunity a má relaxačné účinky. Blahodarne liečebne účinky pocítite pri špeciálnych liečebných procedúrach v medicínskej časti Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice.

Samotné centrum Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice tvorí historický luxusný kúpeľný 5* hotel Royal Palace s ikonickou budovou slávneho Royal Bath-u, kde môžete absolvovať liečebné procedúry v historickej balneo prevádzke, priamo v ktorej sa nachádza vyvierajúci prameň liečivej termálnej minerálnej vody. Priamo v hoteli môžete ochutnať vynikajúcu kuchyňu v Reštaurácii Sissi. V modernom centre Liečebného domu Veľká Fatra sa nachádzajú viaceré spoločenské priestory, reštaurácie, lekárske stredisko a priestory pre liečebné procedúry.

Relaxačné účinky prírodnej liečivej minerálnej vody využíva vo svojich bazénoch aj SPA & AQUAPARK, ktorý tvorí súčasť modernej destinácie zdravotného cestovného ruchu a je členom skupiny Medical Spa Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice. Medical Spa zdôrazňuje medicínsky rozmer ponúkaných kúpeľných služieb, teda profesionálnu zdravotnú starostlivosť založenú na najnovších poznatkoch, s využitím najmodernejších diagnostických prístrojov a liečebno-preventívnych postupov. Zvýrazňuje prepojenie jednotlivých kúpeľných služieb v identickom duchu a buduje tak značku modernej destinácie zdravotného cestovného ruchu európskej kvality.

Benefity pre majiteľov apartmánov v Rezidencii Opera

1. Dostupná služba s lekárskou starostlivosťou vrátane prvej pomoci. Priamo v priestoroch Liečebného domu Veľká Fatra je k dispozícii povinná lekárska služba 24 hodín denne, takže aj v prípade nečakaných zdravotných komplikácii máte k dispozícii profesionálnu starostlivosť.

Služba zahŕňa:
Neodkladná zdravotná starostlivosť 24 hod. denne/ 7 dní v týždni (akútne stavy)

pri lôžku (Rezidencia Opera) resp. v centrálnej ambulancii Zlatých kúpeľov – Veľká Fatra

Cielené vyšetrenie lekárom a sestrou podľa aktuálnych akútnych ťažkostí rezidenta

Poskytnutie neodkladnej prvej pomoci vrátane základnej medikamentóznej liečby resp. poskytnutie ďalšej starostlivosti zdrav. personálom (lekár, sestra)

Privolanie Rýchlej zdravotnej pomoci resp. odporúčanie ďalšej liečby v spádových zdravotníckych zariadeniach (odborné ambulancie, Univerzitná Nemocnica Martin) podľa aktuálneho zdravotného stavu rezidenta

K dispozícii je: meranie TK (tlak krvi) a P (pulz), EKG, rýchle biochemické vyšetrenie moču, rýchle stanovenie hladiny glykémie, defibrilátor, resuscitačný set, lieky pre neodkladnú liečbu a rýchlu pomoc a protišokovú liečbu, možnosti odberu krvi a moču na laboratórne vyšetrenie v zmluvnom laboratóriu vrátane vyhodnotenia lekárom Zlatých kúpeľov

základné a neodkladné poskytnutie liekov vrátane injekčnej liečby pri akútnych stavoch predpis liekov (formou receptu) na výber v lekárni podľa potreby len s plnou úhradou rezidenta

Máte záujem o kúpu apartmánu a využívanie benefitov?

Neváhajte nás kontaktovať!

Zistite viac o

možnostiach investície

Okrem zhodnotenia vašich finančných prostriedkov vám ponúkame možnosť získať výnos. Keďže sú apartmány Rezidencie Opera v bezprostrednej blízkosti hotela Royal Palace*****, radi sa postaráme o prenájom vášho apartmánu v čase, keď ho neplánujete využívať.

Nahliadnite bližšie

cez fotogalériu

Pozrite si dômyselne a citlivo navrhnuté detaily Rezidencie Opera a vychutnajte si už teraz jedinečnú atmosféru tohto unikátneho projektu.